Maserati Ghibli po faceliftingu przyłapane na chwile przed swoim debiutem

Zmiany wizualne nie będą duże, największą nowością będzie obecność hybrydowego układu napędowego.

Odświeżone Maserati Ghibli zadebiutować miało publicznie w kwietniu tego roku podczas Pekińskiego Salonu Motoryzacyjnego, jednak wybuch pandemii pokrzyżował plany włoskiej marki. Z tego powodu premiera auta przesunięta została na lato, a dokładniej na 16 lipca. To już bardzo blisko, ponieważ data ta przypada na przyszły czwartek.

Szpiegom motoryzacyjnym udało się w tym tygodniu przyłapać po raz ostatni samochód w kamuflażu. Pomimo częściowej siatki maskującej, wiemy, że maszyna otrzyma zmodyfikowane przednie i tylne lampy, a przemodelowania doczekają się również oba zderzaki. Również i w środku powinniśmy zobaczyć parę nowości, przede wszystkim unowocześniony system info-rozrywki oraz wysoce prawdopodobne cyfrowe zegary.

Największą nowością będzie jednak to, że samochód otrzyma hybrydowy układ napędowy. Niestety nie mamy o nim żadnych szczegółowych informacji, poza tym, że będzie to hybryda typu plug-in.

Maserati Ghibli po faceliftingu to nie jedyna nowość, jaką Włosi szykują na ten rok. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już na jesień zobaczymy całkowicie nowy model producenta. Będzie to sportowe MC20 z centralnie umieszczonym silnikiem i nadwoziem typu monocoque, czyli nadwozie samonośne, zastosowanie którego pozwala mocno ograniczyć masę pojazdu.

2020 Maserati Ghibli Facelifting – zdjęcia szpiegowskie lipiec 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz