Wypadek radiowozu z osobówką w Tarnowskich Górach

Skrajna głupota policjantów doprowadziła do bardzo groźnego wypadku z samochodem osobowym.

Radiowozy z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi mają wiele uprawnień. Najważniejszą jest możliwość niestosowania się do znaków i innych zasad ruchu drogowego, jednak policjanci zawsze są zobowiązani do zachowania szczególnej ostrożności. W skrócie chodzi po prostu o upewnienie się, że podczas jazdy niezgodnej z przepisami, nikomu nie stanie się krzywda.

W przypadku omawianej sytuacji w Tarnowskich Górach z 11 kwietnia, kierujący radiowozem wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle z wysoką prędkością doprowadzając do kolizji z innym pojazdem. Pochwalić należy za natychmiastową reakcję i sprawdzenie stanu zdrowia osób w rozbitym samochodzie.

Wypadek radiowozu z osobówką w Tarnowskich Górach

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

4 thoughts on “Wypadek radiowozu z osobówką w Tarnowskich Górach

 • 13 kwietnia 2020 at 10:45
  Permalink

  Odebrać prawo jazdy za piractwo drogowe ,i tak samo karać ..inny by po sadach musiał chodzic

  Reply
 • 14 kwietnia 2020 at 13:58
  Permalink

  Z drogi śledzie Pan jedzie

  Reply
 • 14 kwietnia 2020 at 16:19
  Permalink

  Ciekawe czy jakby jechała karetka, to też by były takie wyzwiska i komentarze. Ale oczywiście są, bo to przecież policja. A przypominam, że oni to też ludzie i błąd mogli popełnić. Wiadomo, że tak się nie wjeżdża, nawet na sygnałach, na czerwonym swietle, ale też jechali do wypadku i pewnie za bardzo na tym się skupili i się stało. Nie pomyślał kierowca, ale chcieli dobrze. Oczywiste jest, ze wina policjanta kierującego radiowozem, ale to TEŻ CZŁOWIEK. MOŻE POPEŁNIĆ BŁĄD. NIE ZASŁUGUJĄ NA TAKIE WYZWISKA I CHAMSKIE KOMENTARZE. Ludzie, trochę szacunku i doceniania dla ich jednak ciężkiej pracy, bo gdy coś się dzieje, to do nich pierwszych wszyscy uderzają. Albo jak coś się wydarzy, to potem zarzuty, że tak długo jechali. Stało się. Dobrze, że poważnie się to nie skończyło, ale jestem pewna, że ten policjant jest świadomy tego, że popełnił duży błąd i na pewno mu to ciąży, ale nie wieszajcie na nich psów.

  Reply

Dodaj komentarz