Tak będzie wyglądać produkcyjna otwarta wersja nowej Supry?

Pod koniec zeszłego roku Toyota ogłosiła, że myśli nad Suprą bez dachu. Czy tak będzie wyglądać?

Poprzednia generacja Toyoty Supry była dostępna w dwóch wersjach nadwozia – coupe oraz targa. Wraz z nową wersją modelu dostępna jest wyłącznie wersja ze stałym twardym dachem, a za wersję bez dachu robi bliźniak techniczny, czyli BMW Z4.

Pod koniec zeszłego roku otrzymaliśmy jednak zapowiedź nowej wersji Supry. Główny inżynier odpowiadający za Suprę, Tetsuya Tada, ogłosił, że firma myśli nad otwartą wersją samochodu, jednak nie sprecyzował o jakie nadwozie chodzi. Najprościej jest zrobić roadster zbliżony do Z4, jednak może się temu stanowczo przeciwstawiać samo BMW. W grę wchodzi więc Targa oraz Speedster.

Testy samochodów

TEST: Toyota Supra A90 Edition – zajebisty samochód!

Legendarna nazwa, ogromna historia i zupełnie nowe serce. Czy współpraca z BMW zepsuła ten samochód? Zdecydowanie nie!

Wizualizację roadstera prezentowaliśmy wam w styczniu zeszłego roku, a dziś mamy dla autorski projekt Jona Sibala, który stworzył wizualizację Speedstera. Trzeba przyznać, że Supra w takim wariancie prezentuje się fantastycznie. Opływowe nadwozie wręcz idealnie komponuje się z nowym tyłem.

Zastrzeżenie mam tylko do szyby czołowej pozbawionej górnego wykończenia. Wygląda to po prostu źle i pewne jest, że jeśli pojawi się taki wariant, to produkcyjna wersja nigdy tak nie będzie wyglądać.

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz