Nowy Hyundai Tucson nagrany podczas testów

Widzieliśmy już zdjęcia szpiegowskie auta, tym razem pojazd udało się nagrać.

Nowego Hyundaia Tucson mieliśmy przyjemność już wam zaprezentować po tym jak w internecie pojawiły się zdjęcia szpiegowskie samochodu. Auto zaskakuje swoich nowoczesnym designem, którym odbiega w znacznym stopniu od dostępnej aktualnie na rynku generacji maszyny. Teraz możemy jeszcze lepiej przyjrzeć się wyglądowi pojazdu, z uwagi na to, że ten udało się nie sfotografować, a nagrać.

Niestety oba egzemplarze pojazdu dalej mają na sobie duża ilość siatki kamuflażowej, czym znaczni utrudniają dokładnie poznanie nadwozia. Jak możecie jednak zobaczyć na jednych z pierwszych ujęć, kierowca dobrze się bawi za kierownicą i cieszy z zainteresowania samochodem.

Nowy Hyundai Tucson nagrany podczas testów

Otwórz video

Przedni pas pojazdu przypomina w pewnym stopniu Mercedesa EQC. Linia świateł oraz kształt przedniej kratki wydają się być prawie identyczne. Gabaryty auta w stosunku do poprzednika zostaną niezmienione. Niestety al tył pojazdu zasłonięty jest grubą, czarną tkaniną, pod którą umieszczone zostały dodatkowe panele zniekształcające jego linie, przez to nie możemy nic powiedzieć o wyglądzie tej części auta.

Oczywiście w parze z całkowicie zmienionym nadwoziem zobaczymy również rewolucyjny kokpit. Tam spodziewać się mamy nowoczesności i dużej ilości dotykowych ekranów. Maszyna oferować będzie ponadto najnowsze systemy bezpieczeństwa i wytrzymałość konstrukcji godną pięciu gwiazdek NCAP.

2021 Hyundai Tuscon – zdjęcia szpiegowskie

źródło: Motor1

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz