Audi RS6 Pick-up – prosimy, nie!

Audi RS6 Sedan nie wchodzi aktualnie w grę. Na szczęście pick-up tym bardziej…

Audi zaprezentowało krótki czas temu nową generację RS6. Najnowsza odsłony modelu posiada 4-litrowe V8 o mocy 600 KM i 800 Nm z systemem mild hybrid, który pozwala na sprint od 0 do 100 km/h w 3,6 sekundy i maksymalnie rozpędzić się do 305 km/h. Model ponownie dostępny jest wyłącznie jako praktyczne kombi, jednak z wyobraźnią i umiejętnościami odpowiedniego grafika zobaczyć możemy auto w praktycznie każdej konfiguracji.

Nasz zaufany X-Tomi Design przygotował dla nas już wizualizację przedstawiająca nowe Audi RS6 w sedanie i musieliśmy wtedy przyznać, że samochód prezentuje się naprawdę dobrze. Tym razem postanowił jednak nieco bardziej popuścić wodze wyobraźni i stworzył grafikę prezentującą RS6 jako pick-up.

Zmniejszona kabina zakończona spojlerem oraz duży, otwarty bagażnik zdecydowanie nie służą wizerunkowi maszyny. Dodatkowo podbijane jest to jaskrawym, zielonym kolorem, który słabo łączy się z czerwonymi elementami nadwozia. Patrząc na obrazek jesteśmy szczęśliwi, że Audi nigdy nie zdecyduje się na taki ruch.

źródło: X-Tomi Design

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz